Životopis

Zdeněk Imramovský se narodil 4. února 1983 v Mělníce. Od roku 1995 se začal  věnovat hře na klasickou kytaru a o dva roky později se upnul na kytaru basovou, které se věnuje dodnes. Jeho parketa je převážně v rockové a art-rockové muzice, ale má i větší žánrový záběr. Jeho hudebními vzory jsou např. Daniel Gildenlöw, Richard Bona, Billy Sheehan, Brad Paisley atd.

Začínal s kapelou N‘ nabis. Dále účinkoval v muzikále Slávka Formana. Hrál s kapelou Vynález zkázy. V roce 2003 se přidal k artrockové kapele U. M. P. ze Štětí, se kterou hraje i nadále. K jeho úspěchu se váže projekt bratří Kašparů - Dark side of the moon (Pink Floyd) a The Wall Filipa Benešovského. Od r.2008 - 2009 hrál s progresivní kapelou Dirty Game z Dobříše. V roce 2011 naskakuje do rozjeté keltské kapely Navostro.

V roce 2015 založil společně s Honzou Kalousem kapelu BRAND, která hraje americkou moderní country a prezentuje jí co nejvíc věrohodně k originálům.                                                                                                                                Nadále hraje s kapelou The Stream s Martinem Ševčíkem, Tomášem Formánkem a Guyem Bennettem.